Posty w kategorii Aktualności

OGŁOSZENIE !!!

Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje, że w dniu 23.01.2020 r. (czwartek) od godz. 7.30 do ok. godz. 19.30  na skutek niezbędnych prac na sieci wodociągowej w miejscowości Szczepańcowa nastąpi przerwa w dostawie wody miejskiej w Jedliczu, Dobieszynie i Potoku.  

INFORMACJA !!!

Z uwagi na trwające pracę związane z usuwaniem awarii wodociągowej i przerwie w dostawie wody miejskiej informujemy, że:   – zastępczy punkt poboru wody technicznej zostanie uruchomiony w dniu 16.01.2020 r. od godz. 17.00 na Placu JPGKiM przy ul. Marii Konopnickiej 10.   – wodę pitną można pobrać w dniu 16.01.2020 r. do godz. 22.00 w siedzibie Spółki przy ul. […]

INFORMACJA !!!

Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje, że w dniu 16.01.2020 r. (czwartek) na skutek awarii na głównej magistrali wodociągowej pomiędzy miejscowościami Jedlicze i Dobieszyn nastąpi przerwa w dostawie wody miejskiej w miejscowościach Jedlicze, Potok i Dobieszyn (Krzaki). Powrót zasilania nastąpi niezwłocznie po usunięciu awarii.

Nietypowa lekcja ekologiiPo wybraniu podanego powyżej numeru alarmowego
i odsłuchaniu automatycznej sekretarki należy wybrać odpowiednią cyfrę celem połączenia się z osobą odpowiedzialną za:
1. Dział usług komunalnych - usługi cmentarne, usługi komunalne wymagające szybkiej interwencji.
2. Dział wodno-kanalizacyjny - awarię sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, awarię przepompowni
i hydrofornii.