Ogłoszenie – Brak wody w Dobieszynie

JPGKiM Sp. z o.o. informuje, że z powodu awarii sieci wodociągowej w dniu 02.12.2022 r. (piątek) nastąpiła przerwa w dostawie wody miejskiej w miejscowości Dobieszyn (Górki). Zasilanie zostanie przywrócone niezwłocznie po usunięciu awarii.   Przepraszamy za utrudnienia. 

OGŁOSZENIE – Awaria wodociągu

W związku z awarią głównej magistrali wodociągowej w miejscowości Szczepańcowa w dniu 20.11.2022 r. (niedziela) wystąpiła przerwa w dostawie wody miejskiej w miejscowości Jedlicze, Potok i Dobieszyn. Zasilanie zostanie przywrócone niezwłocznie po usunięciu awarii.   Za utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE – Awaria wodociągu

Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje, że w dniu 09.11.2022 r. (środa) na skutek awarii na głównej sieci wodociągowej w Jedliczu wystąpi przerwa w dostawie wody miejskiej w miejscowości Jedlicze i Potok. Zasilanie zostanie przywrócone niezwłocznie po usunięciu awarii. Za utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE – BRAK WODY

Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje, że w dniu 13.10.2022 r. (czwartek) od godz. 8.00 do godz. 14.00 na skutek niezbędnych prac na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody miejskiej w miejscowości Jedlicze (ulice: Armii Krajowej, Krasińskiego, Pilata, Słowackiego, Drozdowicza, Grabiny, Podlas, Naftowa, Brzozowa).

OGŁOSZENIE

Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje, że w dniu 16.09.2022 r. (piątek) od godz. 8.00 do godz. 13.00 na skutek niezbędnych prac na sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody miejskiej w miejscowości Dobieszyn.   Za utrudnienia przepraszamy.    

INFORMACJA

JPGKiM Sp. z o.o. informuję, że w dniu 12.09.2022 r. (poniedziałek) w związku z awarią sieci wodociągowej w miejscowości Dobieszyn, od godz. 13.00 do godz. 19.00 nastąpi przerwa w dostawie wody miejskiej. Za utrudnienia przepraszamy.

Nietypowa lekcja ekologiiPo wybraniu podanego powyżej numeru alarmowego
i odsłuchaniu automatycznej sekretarki należy wybrać odpowiednią cyfrę celem połączenia się z osobą odpowiedzialną za:
1. Dział usług komunalnych - usługi cmentarne, usługi komunalne wymagające szybkiej interwencji.
2. Dział wodno-kanalizacyjny - awarię sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, awarię przepompowni
i hydrofornii.