INFORMACJA !!!

Szanowni Państwo, Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. informuje, że Plac Targowy „Mój Rynek” w Jedliczu, w okresie od 28 października 2019 r. do 31 października 2019 r. czynny będzie codziennie od 6.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy.

INFORMACJA !!!

JPGKiM Sp. z o.o. informuję, że w związku z awarią wodociągu w miejscowości Dobieszyn w dniu 16.09.2019 r. (poniedziałek) nastąpi przerwa w dostawie wody miejskiej w miejscowości Dobieszyn – Krzaki.

Oferta Pracy

Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. 38-460 Jedlicze, ul. Marii Konopnickiej 10 OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO ROBOTNICZE I. Nazwa stanowiska pracy: operator urządzeń oczyszczalni ścieków – elektromonter (elektryk) zakładowy. II. Nazwa komórki organizacyjnej: Dział wodociągu i kanalizacji. III. Wymagania od kandydatów: 1) co najmniej wykształcenie zasadnicze IV. Dodatkowe wymagania od kandydatów: 1) znajmość […]

OGŁOSZENIE

JPGKIM Sp. z o.o. informuje, że z powodów niezależnych od przedsiębiorstwa i dużej ilości odpadów komunalnych zbiórka rejonu 1 będzie kontynuowana w dniu jutrzejszym.

OFERTA PRACY

Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. 38-460 Jedlicze, ul. Marii Konopnickiej 10 OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO ROBOTNICZE I. Nazwa stanowiska pracy: konserwator urządzeń (obiektów) wodociągowych i kanalizacyjnych. II. Nazwa komórki organizacyjnej: Dział wodociągu i kanalizacji. III. Wymagania od kandydatów: 1) co najmniej wykształcenie zasadnicze IV. Dodatkowe wymagania od kandydatów: 1) umiejętność radzenia sobie […]

INFORMACJA

Informuję, że w związku z awarią śmieciarek zbiórka zmieszanych odpadów opakowaniowych (worki żółte) z rejonu JEDLICZE 2 będzie kontynuowana w dniu jutrzejszym.

Nietypowa lekcja ekologiiPo wybraniu podanego powyżej numeru alarmowego
i odsłuchaniu automatycznej sekretarki należy wybrać odpowiednią cyfrę celem połączenia się z osobą odpowiedzialną za:
1. Dział usług komunalnych - usługi cmentarne, usługi komunalne wymagające szybkiej interwencji.
2. Dział wodno-kanalizacyjny - awarię sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, awarię przepompowni
i hydrofornii.